Všechny naše poskytované služby jsou v plném rozsahu realizovány v našem autoservisu. Disponujeme všemi technologiemi potřebnými k opravě a proto dokážeme efektivně a ekonomicky výhodně opravit váš vůz jakékoliv značky.
Záruční i pozáruční prohlídky

Provádíme pravidelné záruční a pozáruční prohlídky podle předepsaných postupů daného výrobce vozidla. Sledujeme ceny náhradních dílů od prvo-výrobce vozidla i nezávislých dodavatelů z důvodu nejekonomičtější opravy s cílem DOTA co nejkvalitnější výrobek pro dlouhou trvanlivost.

Mechanické opravy

Opravy motorů, výměny rozvodových řemenů a řetězu, opravy hlav válců vačkové hřídele, ventily, přetěsnění a motorů, vymena spojky, opravy převodovek, cištení filtrů pevných částic.

Diagnostika

Důkladná a odborná diagnostika aut, nebo jinak řečeno auto diagnostika je zcela zásadní součástí úspěšného autoservisu. Tuto „diagnostickou činnost“ lze srovnat se správným diagnostikováním choroby lékařem, kdy bez této diagnózy nelze pacienta správně vyléčit. Diagnostika auta může být podobně stěžejní. Na diagnostiku motorů používáme různé diagnostické přístroje pro vnitřní i vnější diagnostiku, které pravidelně aktualizujeme. Kombinací technického vybavení, dokumentace a našich zkušeností odstraníme jakoukoliv závadu na motoru.

Klimatizace

Klimatizace je výborná věc, dokud je funkční. Základem je pravidelný servis, který sestává s dezinfekce, recyklace a korektního naplnění chladicího média.

Pneuservis

O Vaši bezpečnost při jízdě se starají mj. také pneumatiky. Jejich stav zásadně ovlivňuje jízdní vlastnosti vozu. Proto je důležitá pravidelná kontrola a případný servis či oprava. Pneuservis  a autoservis AUTOPLUS Praha klade obzvlášť velký důraz na kvalitu svých služeb. Naši specialisté zajišťují široké spektrum služeb od montáže a oprav pneumatik pro osobní vozy až po servis pneumatik pro nákladní auta. Díky mnohaletým zkušenostem a špičkovému vybavení, garantujeme řidičům v oblasti Praha profesionální a špičkový pneuservis.

KONTAKT

SÍDLO FIRMY – KONTAKT

Za Kostelem 12/8, 148 00  Praha 4 – Kunratice
Telefon: (+420) 244 910 531
Mobil: (+420) 602 313 844
Mobil: (+420) 602 388 859
Otevírací doba 
Pondělí – Pátek 8.00 – 17.00 hod.